Predaj kozmetiky

V salóne sa pracuje zatiaľ na Slovensku s málo známou nemeckou kozmetikou ALCINA, zato v Nemecku už so 100-ročnou tradíciou. Vďaka najmodernejšej technológii a špeciálnym látkam vznikli prípravky na najvyššej úrovni, ktoré sú maximálne znesiteľné a majú optimálny účinok. Sú vyvíjané s cieľom udržiavať, posilňovať a chrániť pleť a vlasy pred škodlivými vplyvmi prostredia. Moderné, vedecké a technologické znalosti sa získavajú spoluprácou s renomovanými dermatológmi a univerzitnými klinikami.
Klinika Dr. Kurt Wolff, vyrábajúca kozmetiku ALCINA garantuje vysokú kvalitu a bezpečnosť prípravkov, ktoré odpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.
Výhodou tejto kozmetiky je aj to, že má veľmi široký záber pre salónne ošetrenie. Veľký výber kozmetiky tejto značky je možnosť si zakúpiť aj na domáce ošetrenie. Salónne a domáce ošetrenie sú v jednej harmónii. Nemecký výrobca nedovolí, aby zákazníkovi značka zovšednela. Ku každému ročnému obdobiu pripravuje novinky, či už v oblasti pleťovej, telovej, dekoratívnej alebo vlasovej kozmetiky.

Viac informácii o širokom spektre výrobkov ALCINA spolu s poradenstvom Vám budú poskytnuté pri osobnom kontakte.

 

 

GERnétic je  prírodná kozmetika, ktorá používá výťažky zo 187 rastlín.

3 základné princípy GERnétic:

Bunková terapia

Kozmetika GERnétic vychádza z dokonalého poznania syntézy potravy a možnosti, že zároveň s kozmetickou starostlivsťou ide telo obohatiť o vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a iné látky, ktoré telo nedokáže z potravy v dostatočnom množstve získať. Prípravky GERnétic prinášajú základnú kompenzáciu výživných látok bunkám pokožky (vyživujú bunky, upravujú a zlepšujú ich funkcie, dalo by sa povedať, že nútia bunky chovať sa ako bunky mladšie), doplňujú nedostatky vo výžive a zabraňujú obnoveniu problému. Bunkovu terapiu využíva GERnétic už viac ako 25 rokov. Niektoré kozmetické firmy ju len teraz objavujú.

Homeopatické dávkovanie

Všetky aktivne látky sú dávkované homeopaticky. Princíp homeopatie zaviedol nemecký lekár Samuel Hahnemann. Je založený na názore, že veľmi malé dávky povzbudzujú životnú silu k väčšej činnosti, zatial čo väčšie ju ochromujú alebo ničia. Regeneračné a výživné produkty GERnétic stačí aplikovať vo veľmi malom množstve.

Využitie meridiánových zakončení a meridianových dráh

Pri aplikácii regeneračných krémov využívá GERnétic stimuláciu meridiánových zakončení (ušné ľalôčky, ploska chodidla, predná strana hrudníku).

Predpokladom optimálnych výsledkov je zladenie pôsobenia prípravkov GERnétic so správnou výživou.

11 dobrých dôvodov prečo vyskúšať kozmetiku GERnétic

 • Ponúka špičkovú starostlivosť o celé telo, tvár i poprsie.
 • Vo svojom ponímaní neoddeluje pokožku od tela, pokožka je zrkadlom vnútorného stavu organizmu.
 • Odstraňuje vnútorné příčiny problémov, neošetruje len následky.
 • Dosahuje skutočné výsledky pri ošetreniach
 • Stojí v čele kozmetického priemyslu vďaka používániu biotechnológií, bunkovej terapii, využívaním meridiánov a homeopatickému dávkovániu aktívnych látok.
 • Dosahuje výborné výsledky nie len  pri každodennom ošetrovaní pleti, ale i pri odstraňovaní akné, celulitídy,  jaziev, strií, vrások, zoštíhlovaní, pri zpevňovaní a regulácii veľkosti poprsia, detoxikacií organizmu.
 • Napomáhá reaktivovať vlastnú energiu.
 • Pomáhá zpomaliť stárnutie buniek.
 • Je značka, ktorú oceňujú nielen nároční zákazníci, ale i odborníci.
 • Pri výrobe prechádza náročnou kontrolou i testami – garantuje kvalitu.
 • Je to kozmetika, ku ktorej sa zákazníci neustále vracajú.

Je kozmetickým koktajlom zdravia a krásy.